کنسرت پاییزی «امید جهان» برگزار شد.

این خواننده شامگاه 23 آذر  روی صحنه رفت. او در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و با منتخبی از قطعات قدیمی و کارهای جدید از مخاطبانش میزبانی کرد.

امید جهان در این برنامه چند قطعه از آلبوم «صد در صد» را برای اولین‌بار خواند که مورد استقبال دوستدارانش واقع شد و او قطعاتی را هم از آلبوم «وایسا تند نرو» که سال گذشته منتشر شده بود را اجرا کرد. او در حالی این برنامه را روی صحنه برد که جدیدترین تور کنسرت‌هایش را پس از ماه صفر آغاز کرده و چندی پیش هم برای اولین به تلویزیون رفت و مهمان برنامه «تا جمعه» شبکه اول سیما بود.

امید جهان در این کنسرت نسبت به اجراهای قبلی، تغییراتی را در اعضای ارکستر خود لحاظ کرده بود. آرین یاری، مسلم فهیمایی، میلاد فهیمایی، مجید قدیانی، رضا بنایی‌نیا، رضا مولوی، بهزاد بهروزی، شاهین نویدی، جابر حسنلو، رضا حسنلو، محمد حسینی، فراز مظفری و مجید مصطفایی اعضای گروه «جهان موزیک» در این برنامه بودند. همچنین امید جهان در این برنامه برای طراحی دکور از چند ساز اصیل جنوبی استفاده کرده بود. سازهایی نظیر سنج و دمام به صورت نمادین روی صحنه قرار گرفته بودند و این خواننده قبلاً در گفتگو با سایت «موسیقی ما» هدفش از این تصمیم را استفاده سمبلیک از سازهای خطه جنوب عنوان کرده بود.

از سوی دیگر کنسرت این خواننده که با قطعات شاد و پرانرژی همراه است با استقبال خوب مخاطبانش مواجه و برای یک شب دیگر تمدید شد. به دلیل فروش خوب بلیت‌های کنسرت امید جهان، اجرای او برای تاریخ 12 دی‌ماه هم تمدید شد. بلیت‌فروشی اجرای 12 دی‌ماه این خواننده آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند به سامانه فروش اینترنتی ایران کنسرت و یا مراکز معتبر فرهنگی و هنری مراجعه نمایند.

  «فرشاد احمدزاده»، «میثم ابراهیمی» ، «شبنم قلی خانی» ، «مهران مستی»، «گروه 404 به خوانندگی مهدی مجتبایی-زمستون خدا » و «جابر جاهد-خواننده تیتراژ خندوانه»  به عنوان مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

عکسهای کنسرت را اینجا ببینید: