اولین کنسرت سال 95 امید جهان برگزار شد.

کنسرت «امید جهان» در تهران برگزار شد. این خواننده جنوبی 21 اردیبهشت ماه 95 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با مخاطبانش دیدار کرد. این دومین کنسرت بزرگ و رسمی امید جهان در تهران محسوب می‌شد و او نسبت به اجرای زمستان 94 خود با تغییراتی در کنداکتور برنامه‌اش روی صحنه رفت.

امید جهان همچنین برای اولین‌بار قطعاتی از آلبوم جدیدش را هم اجرا کرد. آلبومی که مراحل تولید آن به پایان رسیده و طی هفته‌های آینده از سوی شرکت سل‌فا در بازار منتشر خواهد شد. جهان سال گذشته هم آلبوم «وایسا تند نرو» را به مخاطبانش ارائه کرده بود.

امید جهان کنسرتش که تماماً شامل قطعات ریتمیک بود  را با قطعه «حالا بی‌قرارم» آغاز کرد و سپس با لحن طنز گفت:«با کارهای شاد موافق هستید؟!». پس از قطعات «بیا قهر نکن» و «یمبو سئنه» نوبت به یکی دیگر از کارهای بندری این خواننده یعنی «هله دان دان» رسید که در این اثر تکنوازی نی‌انبان انرژی سالن را حسابی بالا برد. امید جهان سپس یکی از قطعات آلبوم جدیدش را هم خواند. در اواسط برنامه اعضای گروه از استیج خارج شدند و دو نوازنده مهمان سازهای کوبه‌ای دو قطعه را به صورت دوئت اجرا کردند. یک قطعه کردی و گیلکی با حضور نوازنده مهمان ساز «دف»، «وایسا تند نرو»، «جومه نارنجی»، قطعه لری «بارون بارونه» و اجرای مجدد «هله دان دان» از جمله بخش‌های بعدی پارت دوم کنسرت بود. اما امید جهان در این کنسرت رضا مولوی و امیر ابراهیمی (پرکاشن)، بهزاد بهروزی (گیتار الکتریک)، محمد حسینی و رضا حسنلو (سازهای بادی)، شاهین نقیبی (ویولن)، محمد سلیمی (دف)، همایون خلیلی (گیتار بیس)، رضا بنایی (درامز)، آرین یاری (نی‌انبان) و مجید قدیانی (کیبورد و رهبر ارکستر) را روی صحنه همراه خود داشت.

«نصرالله رادش»، «امین رستمی»، «شهاب بخارایی»، «حامد پهلان»، «امیر نوری»، «شراره رخام»، «سارا منجزی»،«ارسلان قاسمی»،«حسن مصطفوی»، «مهدی کرد» و «محمود گل‌محمدی» مهمانان این خواننده بودند.

عکسهای این کنسرت را اینجا ببینید: