چهارم اسفند ماه و در سالن میلاد نمایشگاه رخ داد؛

کنسرت «حمید عسکری»  در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این برنامه، تمدید اجرای نهم بهمن ماه این خواننده بود که با استقبال خوبی رو به رو شد. این احتمال هم وجود دارد که کنسرت چهار اسفند آخرین حضور حمید عسکری روی استیج تهران باشد. به دلیل اینکه او چند روز قبل و در گفتگوی مفصل با سایت «موسیقی ما» برای اولین بار پیرامون آلبوم جدیدش توضیح داد. آلبومی که ظاهرا در بهار 94 عرضه می شود و پس از آن کنسرت های خواننده آلبوم «خوشبختی» وارد فاز جدیدی خواهد شد.یاسین طوسی نیز به عنوان مدیر اجرایی در این کنسرت حضور داشت.
*قطعات: به عشق تو- ستاره- قسمت- تلافی- خیلی دوست دارم- خنده گريه- خسته شدم- خوشبختی- بيا دنبال من- هوای گريه- آهنگی كه دوست داشتی- تقاص- خيلی دوست دارم- بگو دوسم داری- روانی- بی تابی- من كجای زندگيتم- بزن بارون- یک قطعه بی کلام

*سه قطعه ای که بیشتر با همخوانی مردم رو به رو شد: خوشبختی – ستاره – بزن بارون

*اسامی نوازندگان: پوریا حیدری (کیبورد و بک وکال) - محمدعلی نصری (گیتار الکتریک) – امین قمی نژاد (درامز) – سعید صارمی (گیتار الکتریک) – میلاد عالمی (ویولن) – مهرداد عالمی (ویولن سل) – مهدی قاسمی (گیتار بیس) – فرهاد بهبهانی (گیتار اسپانیش) – میلاد اکبری (گیتار اسپانیش و کیبورد) – کیان دارات (گیتار اسپانیش و باقلاما) – علی اصغر شمس آبادی (کلارینت و ساکسفون) و منصور جنید (کیبورد)
 
 

*تفاوت ها نسبت به کنسرت گذشته این خواننده: چیدمان قطعات کنداکتور چند تفاوت داشت. همچنینی تغییراتی در سیستم نورپردازی برنامه لحاظ شده بود.

*مهم ترین صحبت هایی که روی استیج توسط خواننده مطرح شد:
توضیحات پیرامون آلبوم جدید، یکی از مهمترین نکاتی بود که توسط او روی استیج اعلام شد.

*سایر نکات:
*در این کنسرت از سیستم نورپردازی «beam» که به گفته عوامل مربوطه، حرفه ای ترین سیستم نور است استفاده شد. سیستمی که از آن با عنوان «نورافکنی» هم یاد می شود و ظاهرا به تازگی وارد ایران شده است.
*بر خلاف روال معمول کنسرت های پاپ در اجرای زنده حمید عسکری فقط یکی از ال ای دی های استیج روشن بود. اتفاقی که با واکنش مثبت عکاسان رو به رو شد زیرا تابش نور از پشت سر اعضای گروه به ایجاد ضد نور و سیاه شدن عکسها منجر می شود. همچنین با توجه به این موضوع، دید حضار روی استیج بهتر بود.
*حمید عسکری لباس یک دست سفید با طرح نگین های براق به تن داشت.

*مهمانان برنامه: «رضا عنایتی»، «آرش برهانی»، «غلام علمشاهی»، «سینا شعبانخانی» و «کامبیز طاهری».