خوشبختی و خاطرات؛ پیشکش بهاری «حمید عسکری» به طرفدارانش

«حمید عسکری» برای اولین بار در سال 93 با مخاطبان تهرانی خود دیدار کرد. این دومین کنسرت او پس از انتشار آلبوم «خوشبختی» در پایتخت بود که شامگاه 26 اردیبهشت ماه و طی دو سانس روی صحنه رفت.

این خواننده در کنسرت بهاری خود اکثر قطعات آلبوم خوشبختی را اجرا کرد و انتخابهای خوبی هم نظیر «قسمت»، «سنگ غرور»، «عشق تو» و «من کجای زندگیتم» از قطعات هیت و خاطرهانگیز خود داشت. البته با وجود اینکه قطعات اسلو در آلبوم چهارم حمید عسکری زیاد بودند، اما هنوز هم عاشقانههایی نظیر «ستاره» و «خالکوبی»، اغلب مخاطبان عسکری را به اعماق خاطرات پرتاب میکند. این نکته را میشد از همخوانیهای آنها در این قطعات فهمید.


*«مرتضی پاشایی»، «امیرحسین رستمی»، «شهاب اکبری»، «زهرا  عاملی»، «مهدی مدرس»، «امین بامشاد»، «امیر بذرافشان»، «داود حیدری» و «مهدی شیری» به عنوان مهمانان ویژه در سانس دوم حضور داشتند.

*پوریا حیدری (کیبورد و بکوکال)، محمدعلی نصری (گیتار الکتریک)، بهادر خانزاده (ویولن)، کیوان ملک (پرکاشن)، سعید صارمی (پرکاشن)، عمید بنکدار (گیتار بیس)، امین قمینژاد (درامز)، میلاد اکبری (گیتار) و فرهاد بهبهانی (گیتار نایلون) اعضای ارکستر به رهبری «منصور جنید» (کیبورد) را تشکیل میدادند.

*استیج برنامه طراحی دکور جالب و هوشمندانهای داشت. زیرا امسال پنجاهمین سالگرد تولید نوار کاست است و به همین دلیل چند نوار کاست قدیمی در بالای استیج قرار داشت. بر روی این نوارها نام آلبومهای گذشته حمید عسکری درج شده بود. همچنین بر روی یکی از آنها عبارت پنجاهمین سالگرد تولد نوار کاست گرامی باد خودنمایی میکرد.

*این کنسرت توسط شرکت «سُلفا» به مدیریت «مجید طوسی» برگزار شد.

عکسهای این کنسرت را اینجا ببینید.